O nás

Zistite viac o Pracuj a užívaj

Sme poradenská agentúra Pracuj a Užívaj, ktorá sprostredkuje prácu do hotelov a gastro prevádzok v nemecky hovoriacich krajinách, v Rakúsku, Nemecku, Taliansku a vo Švajčiarsku. Zakladateľom spoločnosti je Ing. Jaroslav Koutný a na slovenskom trhu pôsobíme 5 rokov.


Agentúra Pracuj a Užívaj sa zaoberá sprostredkovaním zamestnania, poradenským servisom a s tým spojenými doplnkovými službami. Sústredíme sa najmä na sprostredkovanie práce v hoteloch a gastro-prevádzkach v anglicky hovoriacich krajinách, v Škandinávii, na Islande a v mnohých iných. Zakladateľom spoločnosti je Ing. Jaroslav Koutný. Právny štatút spoločnosti je s.r.o.


Na základe našich dlhoročných skúseností s prácou v tomto odvetví vieme našim klientom poskytnúť neskreslené informácie o pracovných podmienkach v daných krajinách. Našim cieľom je obojstranná spokojnosť ako na strane zamestnancov tak aj na strane zamestnávateľa. Našou úlohou je zamestnávateľom poskytnúť kvalifikovaný personál a našim záujemcom o prácu zabezpečiť čo najprijateľnejšie pracovné a platové podmienky. Počas Vašej práce Vás podporujeme a stojíme si za Vami aj počas celej doby trvania pracovného pomeru.

S čím ti pomôžeme

 • Pomôžeme ti nájsť
  pracovné miesto
  podľa tvojich požiadaviek
 • Poskytneme ti
  poradenský servis
  počas celého trvania pracovného pomeru
 • Poradíme ti pri vybavení
  pracovnej zmluvy
  so zamestnávateľom v príslušnej krajine

Čo ponúkame

Sprostredkovanie práce v gastronómii a hotelierstve v anglicky hovoriacich krajinách a s tým spojeným informačno-poradenským servisom a inými doplnkovými službami.


K najčastejšie obsadzovaným pozíciám patria:

 • čašník/čašníčka, pomocný čašník/čašníčka, raňajkový čašník/čašníčka, barman/barmanka, prevádzkový/á manažér/ka
 • kuchár/kuchárka, pomocný kuchár/kuchárka, raňajkový kuchár/kuchárka, kuchár/kuchárka na prípravu šalátov/omáčok, cukrár/cukrárka, pomocná sila v kuchyni, umývač riadu
 • recepčná/recepčný, chyžná, údržbár, masér/masérka, kozmetička

Prečo my?

 • našim klientom vieme poskytnúť pravdivé a neskreslené informácie o pracovných i legislatívnych podmienkach v daných krajinách
 • prípadné problémy riešime promptne a bezodkladne
 • k dnešnému dňu evidujeme už stovky spokojných klientov
 • hovoria za nás recenzie od našich spokojných klientov

Ak uvažujete nad prácou v gastronómii a hotelierstve v nemecky hovoriacej krajine, tak to skúste s nami.

Ako na to?

 1. Napíšte nám o akú pozíciu máte záujem, Vaše jazykové schopnosti a dátum kedy môžete vycestovať. 
 2. zašlite nám Váš životopis v Anglickom jazyku , vo Worde aj s fotkou ( Ak sa jedná o nemecky hovoriacu krajinu tak v Nemeckom)
 3. odporúčania z predchádzajúcich zamestnaní v podobe písaného dokumentu ,alebo ak nemáte bude stačiť aj meno a adresu predchádzajúceho zamestnávateľa + telefónne číslo. Samozrejme predchádzajúceho zamestnávateľa informujte, že pravdepodobne mu bude niekto volať a pýtať sa na Vás.
 4. Pozitívne myslite a čakajte až sa Vám ozveme s vetou: Baľte si kufre

 

Skúsenosti klientov

Jozef L.
Jozef L.
Bol som skeptický, kvôli skúsenostiam z predchádzajúcich agentúr, ale skúsil som spoluprácu s Pracuj a Užívaj a vôbec neľutujem. Pracuj a užívaj majú veľmi ľudský pohľad na každý problém, snažia sa ho vyriešiť a sú veľmi férový. Ak ešte niekedy do zahraničia, tak pôjdem určíte len cez nich.
Simonka K.
Simonka K.
Vďaka Pracuj a Užívaj som pocestovala Nórsko a krásne zarobila. Páčil sa mi ich prístup, vždy mi so všetkým poradili a pomohli. Určíte každému odporúčam, lebo nemôžete nič pokaziť, iba získať.
Jozef A.
Jozef A.
S Pracuj a Užívaj som veľmi spokojný, pretože mi pomohli začať život na miestach, kde som ani nedúfal, že sa niekedy dostanem. Takže sa chcem teraz touto recenziou poďakovať za všetko.
Matúš Ď.
Matúš Ď.
Som študent a chcel som brigádu na pár mesiacov stým, že poriadne zarobím a aj niečo zažijem. Obrátil som sa na Pracuj a Užívaj a som nadmierne spokojný, lebo mi zo všetkým pomohli a poradili a tým pádom som si mohol do bodky splniť môj plán zarobiť a aj si užiť. Som veľmi spokojný a Pracuj a Užívaj odporúčam všetkým.
Marek K. a Ivanka Z.
Marek K. a Ivanka Z.
Lepšiu voľbu sme asi ani nemohli vybrať. S Pracuj a užívaj máme veľmi dobré skúsenosti. Poradili nám a pomohli so všetkým a za to sme im veľmi vďační. Ak rozmýšľate nad zahraničím a ste dokonca párik, tak Pracuj a Užívaj je tá správna možnosť pre Vás, lebo málokto vie pomôcť páriku, keďže tam musí byt úplne iný a zložitejší prístup.
Klaudia F.
Klaudia F.
Navštíviť Nórsko bol vždy môj sen a vďaka Pracuj a Užívaj som mala možnosť si tento môj sen splniť a nielen, že som si Nórsko užila na nádhernom mieste ale som aj veľmi pekne zarobila.

Kontaktuj nás

Tvoj email
Správa
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov.
Viac informácii

Stiahni si e-book zadarmo

3 kroky ako zrábať 4-krát viac ako bežný Slovák

3 kroky ako zrábať 4-krát viac ako bežný Slovák

Chceš sa priblížiť k finančnej nezávislosti? Stiahni si zadarmo náš e-book a odhaľ 3 kroky ako zarábať 4-krát viac ako bežný Slovák.

Stačí, ak nám zanecháš tvoj email, na ktorý ti okamžite pošleme odkaz na stiahnutie e-booku.

Tvoj email
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov.
Viac informácii

Neodchádzaj

Stiahni si e-book zadarmo

3 kroky ako zrábať 4-krát viac ako bežný Slovák

3 kroky ako zrábať 4-krát viac ako bežný Slovák

Chceš sa priblížiť k finančnej nezávislosti? Stiahni si zadarmo náš e-book a odhaľ 3 kroky ako zarábať 4-krát viac ako bežný Slovák.

Stačí, ak nám zanecháš tvoj email, na ktorý ti okamžite pošleme odkaz na stiahnutie e-booku.

Tvoj email
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov.
Viac informácii

CHCES PRACOVAŤ A ZA KRÁTKY ČAS PORIADNE ZAROBIŤ?

Radi ti v tom pomôžeme!

Pošli nám tvoj životopis v anglickom alebo nemeckom jazyku a my ti pomôžeme pri vybavení práce presne podľa tvojich predpokladov.

Tvoje meno a priezvisko
Tvoj email
Tvoj telefón
Životopis
v anglickom alebo nemeckom jazyku
musí obsahovať fotku, formát Word
Jazyk životopisu
Správa
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov.
Viac informácii
Odoslaním životopisu súhlasíte s nasledovným: Udeľujem týmto súhlas so spracúvaním a poskytovaním všetkých mojich osobných údajov uvedených v osobnom profile, resp. životopise podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a Nariadenia európskeho parlamentu a rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov), agentúre Pracuj a Užívaj EÚ, s. r. o., IČO 52904997, na účely ich zaradenia do evidencie uchádzačov o prácu a obsadenia voľných pracovných miest. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné. Tento súhlas je dobrovoľný a je udelený na dobu 3 rokov. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné a ich poskytnutie je dobrovoľné. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov.

Zvýš svoje šance!

Nechaj profesionálov urobiť pre teba top životopis

Raketovo zvýš svoje šance na nájdenie dobre platenej práce a nechaj, aby tvoj životopis urobili odborníci.

Tvoj životopis tak bude zaručene TOP a pre zamestnávateľa extrémne lákavý, priam až neodolateľný.

Chcem TOP životopis